» Корисна інформація » Новини » Land Rover не зміг отримати правову охорону для 3D торговельних марок

Land Rover не зміг отримати правову охорону для 3D торговельних марок

Land-Rover

Офіс інтелектуальної власності Великобританії відмовив у наданні правової охорони 6-ти торговельним маркам, що були заявлені на реєстрацію автомобільною компанією Jaguar Land Rover. Марки, які компанія хотіла зареєструвати, складалися з 3D моделей у вигляді форм автомобілів серії 1, 2 та інш. Компанія Land Rover подала заявки на реєстрацію торговельних марок відносно доволі широкого переліку товарів 9, 12, 14, 28 та послуг 37 класів МКТП. Зокрема, компанія хотіла отримати правову охорону щодо іграшок, ювелірних виробів та електротоварів.

 

Проте, Офіс інтелектуальної власності Великобританії прийняв рішення про відмову у реєстрації цих торговельних марок. Таке рішення Офіс прийняв в результаті поданих компанією-конкурентом двох заперечень проти реєстрації. Заперечення ґрунтувались на тих аргументах, що подані на реєстрацію торговельні марки не мають розрізняльної здатності та не можуть бути графічно представлені.

 

Варто відзначити, що експерт висунув цим заявкам під час експертизи заперечення, що ґрунтувались на цих самих підставах. Проте компанія Land Rover змогла представити докази того, що знаки все ж мають розрізняльні характеристики. Це у свою чергу переконало експерта,та в результаті заявки були опубліковані.

Відмову в реєстрації торговельних марок Офіс інтелектуальної власності Великобританії обґрунтував наступним: марки дійсно відрізняються формою від спортивних машин та хетчбеків, проте ці марки все ж не мають істотних відмінностей від форм, що використовуються в секторі пасажирських машин, включаючи сектор 4х4.

 

Джерело: www.worldipreview.com