» Про компанію » Про нас

Про нас

ТОВ «Патентно-правова фірма «ЛЕКС ІНТЕЛЗ» (попередня назва — Патентно-адвокатське бюро «ЛексІнтелз») була заснована в 2008 році та об’єднала професіоналів з багаторічним досвідом роботи в сфері патентування та юриспруденції.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг, пов’язаний з виявленням, оформленням та захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності — торговельні марки, географічні зазначення, промислові зразки, винаходи, корисні моделі, сорти рослин, топографії інтегральних мікросхем, об’єкти авторського права та суміжних прав, – в Україні, Європейському Союзі,  США, Канаді, Китаї, Казахстані, країнах Афріки, Південної Амеріки та інших.

Взаємодіючи з патентними відомствами України та інших країн в системі електронного діловодства, ми забезпечуємо нашим клієнтам суттєву знижку на офіційні збори.

Ми також надаємо правову допомогу в галузях, що пов’язані з правом інтелектуальної власності: Інтернет-право, медіа-право, ІТ-право, конкурентне право, договірне право, корпоративне право, а також митне, адміністративне та кримінальне право в аспекті інтелектуальної власності.

 

З метою комплексного захисту інтересів наших клієнтів, поряд з реєстрацією та патентуванням об’єктів інтелектуальної власності, ми також зареєструємо вашу назву у будь-яких публічних та географічних доменах, включаючи реєстрацію домену в зоні UA, та отримаємо штрих-коди на ваш товар.

Висока якість наших послуг підтверджується схвальними відгуками та постійністю наших клієнтів, а також номінаціями авторитетних міжнародних видань – Legal 500, Corporate INTL в категорії «Інтелектуальна власність».

 

LEX INTELS is your partner in Intellectual Property Rights registration & judicial protection!