» Про компанію » Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Забезпечення Вашої конфіденційності є основоположним принципом у роботі нашої фірми. Наша команда уважно та відповідально ставиться до захисту Вашої конфіденційної інформації та персональних даних.

У процесі роботи нами може бути запитана інформація для вашої ідентифікації (наприклад, Ваше ім’я, посада, контактні відомості, т.д.). Інформація, яка нами запитується про Вас, необхідна для забезпечення найкращого результату надання наших послуг, а також для підтримання Вашої максимально повної інформованості щодо актуального стану справ.

Використання даних про Вас здійснюється на підставі Вашої згоди на обробку персональних даних. Під час взаємодії з сайтом, заповнюючи будь-яке з полів, Ви надаєте свою згоду на обробку наданих даних. Ця згода необхідна для ефективного надання послуг. Також, у випадку необхідності, інформація може передаватися третім особам, проте тільки в рамках виконання наших договірних зобов’язань перед Вами та тільки в тому обсязі, який є необхідним для їх виконання.

Залишаючи свій відгук на сайті, Ви погоджуєтесь з оприлюдненням Ваших персональних даних. Ми вдячні нашим клієнтам за відгуки, оскільки завдяки ним ми стаємо краще.

Окрім того, інформуємо Вас, що під час роботи з сайтом, Патентно-правова фірма «ЛЕКС ІНТЕЛЗ» використовує файли cookies, метою яких є збір інформації, що не пов’язана з Вашою ідентифікацією (наприклад, тип браузера, що використовується; сторінки, що переглядаються, т.д.). Ви можете відмовитись від використання файлів cookies, проте у такому разі, можливості, які надаються сайтом будуть обмежені.

Ми вживаємо всіх можливих та необхідних заходів для забезпечення належного рівня захисту інформації та даних, що були отримані від Вас. Всі відомості про Вас, що були отримані під час роботи або Вашої взаємодії зі сайтом, підлягають захисту відповідно до чинного законодавства.

Захист Ваших даних та піклування про безпеку Вашої інформації є нашим пріоритетом!