» Сторінка відгуків

Сторінка відгуків

Фоменко Ганна
начальник юридичного відділу Комп’ютерної академії ШАГ
5,0 rating

31.07.2019

Взаємодіємо з «ЛЕКС ІНТЕЛЗ» з 2012 року. Вони справжні професіонали, цілеспрямовані та напористі в роботі, комунікабельні у спілкуванні, знають іноземні мови. Реєструємо з ними торговельні марки Академії по всьому світу. Бажаю компанії «ЛЕКС ІНТЕЛЗ» подальшого процвітання та рекомендуємо тільки їх.

Малай Євген Васильович
заступник директора ТОВ «ОРІОН»
5,0 rating

17.02.2019

Багато років та з великим задоволенням працюємо з фірмою «ЛЕКС ІНТЕЛЗ» щодо патентування наших виробів та реєстрації товарних знаків в Україні, Росії, Євросоюзі та інших країнах. Завдяки їх праці маємо вже більше 50 патентів та свідоцтв. Найкращі відгуки про цю компанію — уважні, грамотні, відповідальні та творчі. Почуваємо себе в надійних руках!

Панга Дмитро Володимирович
засновник компаній Apply та Beltendo, винахідник
5,0 rating

11.03.2018

Довго не міг знайти спеціалістів для комплексного захисту своїх розробок: хотів запатентувати свої винаходи та бренди у нас та за кордоном, захистити їх при побудові дилерської мережі. Випадково познайомився з директором фірми на семінарі та вже кілька років радий цієї зустрічі: отримали більше 20 патентів, включаючи європейський, зареєстрували торговельні марки, авторське право, розробили ліцензійні та франчайзингові договори. Планую і в подальшому працювати з ТОВ «ЛЕКС ІНТЕЛЗ».