» Послуги » Захист прав інтелектуальної власності » Звернення в правоохоронні органи

Звернення в правоохоронні органи

В деяких випадках законодавство передбачає кримінальну відповідальність за незаконне використання об’єктів права інтелектуальної власності. За фактом порушення ваших прав працівники правоохоронних органів вносять відповідну інформацію в Єдиний реєстр та починають досудове слідство. Після його завершення матеріали досудового розслідування передаються до суду, який має прийняти рішення про винуватість порушника та про притягнення його до кримінальної відповідальності.

Наші адвокати з інтелектуальної власності нададуть вам необхідну правову допомогу:
• вивчать всі надані вами матеріали та проконсультують стосовно підстав для звернення до правоохоронних органів;
• підготують та подадуть від вашого імені заяву в поліцію та прокуратуру про скоєння стосовно вас кримінального правопорушення у зв’язку з незаконним використанням об’єктів інтелектуальної власності, що вам належать;
• у випадку початку кримінального провадження представлять ваші інтереси на стадії досудового слідства та в суді;
• підготують та подадуть в кримінальному провадженні цивільний позов про відшкодування завданої вам шкоди або про виплату компенсації, якщо це передбачено законом.

Важливо!
У випадку безпідставного звернення із заявою до правоохоронних органів ви можете отримати “відповідь” протилежної сторони, яка подасть вже відносно вас заяву про завідомо неправдиве повідомлення про скоєння правопорушення. Тому, рішення про те, подавати відповідну заяву чи ні, треба приймати лише після ретельного вивчення всіх обставин порушення.

Якщо вам необхідно звернутись до правоохоронних органів з приводу порушення ваших прав інтелектуальної власності або якщо стосовно Вас подано заяву про скоєння кримінального правопорушення зв’яжіться з нашими адвокатами в сфері інтелектуальної власності зручним для Вас способом: за телефоном, з використанням форми зворотнього зв’язку або за електронною поштою.

Зв’язатися з нами