Виконавче провадження

Допомога адвоката з інтелектуальної власності на етапі виконавчого провадження необхідна, коли рішення суду, ухвалене на вашу користь, набрало чинності, але відповідач, зобов’язаний відповідно до рішення відновити право, відшкодувати збитки або виплатити компенсацію, відмовляється його виконувати в добровільному порядку або умисно ухиляється від його виконання.
В цьому випадку відбувається примусове виконання судового рішення за допомогою державних або приватних виконавців. Даний етап передбачає, що за його результатами відбудеться повне відновлення порушеного права, відшкодування збитків або виплата компенсації.
Серед інших способів захисту прав інтелектуальної власності законодавство передбачає такі ефективні способи як конфіскація та знищення майна, що використовується з порушенням прав на об’єкти інтелектуальної власності, що Вам належать.

Що ми зробимо в процесі виконання судового рішення:
– підготуємо та подамо від вашого імені до виконавчої служби або приватному виконавцю заяву про примусове виконання рішення суду;
– вивчимо вашого боржника на предмет наявного в нього майна та діяльності, що ним ведеться, та проконсультуємо про перспективи успішного примусового виконання відносно нього;
– представимо ваші інтереси на всіх стадіях виконавчого провадження до його завершення.

Зверніть увагу:
Ефективне виконання судового рішення в частині відшкодування збитків або виплати компенсації передбачує, крім іншого, наявність реальної можливості його виконати, тобто наявність у боржника відповідного майна або грошових коштів, на які можна звернути стягнення. Складності також можуть виникнути, якщо боржник припинив ведення діяльності, або відсутній за зареєстрованим місцезнаходженням, що ускладнює виконання рішення, якщо воно містить, наприклад, зобов’язання боржника вчинити дії фактичного характеру на вашу користь або утриматись від їх вчинення.

У вас є питання відносно процедури примусового виконання судового рішення? Будь-ласка, запишіться до нас на консультацію, зателефонувавши або використавши форму для зворотнього зв’язку.

Зв’язатися з нами