» Послуги » Захист прав інтелектуальної власності » Ведення претензійної роботи

Ведення претензійної роботи

Якщо ваші права інтелектуальної власності порушено, то виникає питання про те, яким чином боротись з порушником. Направлення претензії зручно тим, що, з одного боку, це є офіційним документом, який потім можна буде пред’явити в суді або інших державних органах, з іншого боку, претензія може допомогти у врегулюванні спору.
Таким чином, грамотно оформлена претензія часто допомагає увійти в русло конструктивних перемовин та уникнути подальшого судового розгляду та пов’язаних з ним витрат.
Разом з тим, бувають і протилежні випадки, коли добросовісні підприємці отримують претензії з обвинуваченнями про порушення прав інтелектуальної власності. В цьому випадку, аргументована відповідь на безпідставну претензію зможе допомогти вам не бути втягнутим в судову тяганину.

Що ми зробимо для вас:
• всебічно вивчимо вашу ситуацію та подані матеріали, проконсультуємо про реальні перспективи вашої справи, у випадку необхідності, допоможемо у зборі додаткових доказів;
• підготуємо та подамо претензію порушнику ваших прав або відповідь на претензію, з аргументованою позицією, підкріпленою нормами законодавства;
• за вашим дорученням, проведемо перемовини з порушником або з особою, яка обвинувачує вас в порушенні прав;
• підготуємо всі необхідні документи, пов’язані з врегулюванням спору, якщо за результатами переговорів буде знайдено рішення, яке відповідатиме Вашим інтересам.

Важливо!
Для претензійного врегулювання спору ми рекомендуємо вам максимально повно зібрати документи та інформацію про порушення ваших прав або уповноважити нас зробити це. Від якості та повноти відомостей, що містяться в наданих вами матеріалах, буде залежати ефективність претензійної роботи і, якщо знадобиться, подальшого захисту.

Якщо ваші права інтелектуальної власності порушуються третіми особами або вас обвинувачують в порушені прав — зв’яжіться з нами в зручній для вас формі: електронним листом, за телефоном, з використанням контактної форми, що представлена нижче! Ми відповімо вам впродовж одного робочого дня.

Зв’язатися з нами