» Послуги » Захист прав інтелектуальної власності » Способи захисту прав інтелектуальної власності

Способи захисту прав інтелектуальної власності

Власники об’єктів інтелектуальної власності часто стикаються з випадками незаконного використання торговельних марок, промислових зразків, корисних моделей, винаходів, об’єктів авторського права третіми особами, що призводить до значних матеріальних та репутаційних втрат.

Чинне законодавство містить широкий набір правових інструментів захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності, які Вам належать.

До таких способів відносяться, зокрема, наступні:
• внесення торговельних марок, промислових зразків, об’єктів авторських прав до Митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності;
• звернення в Антимонопольний комітет України з заявою про порушення Ваших прав у зв’язку з діями недобросовісної конкуренції;
• досудовий та судовий захист (підготовка та подача претензій, позовів, представництво в суді);
• звернення до правоохоронних органів з заявою про порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Проте, бувають і протилежні випадки — коли вас звинувачують в порушенні прав інтелектуальної власності. Доволі часто подібні обвинувачення є безпідставними.

В обох випадках Вам необхідно звернутись до адвокатів та юристів у сфері інтелектуальної власності.
Вивчивши Вашу ситуацію, спеціалісти нашої фірми допоможуть обрати і ефективно застосувати найбільш вдалий спосіб захисту Ваших прав. Ми також здійснимо супровід на всіх етапах юридичного захисту — від підготовки претензії до виконання судового рішення.

Довірте захист своїх прав професіоналам з багаторічним успішним досвідом роботи!

Зв’язатися з нами