» Послуги » Реєстрація промислових зразків » Підтримання чинності патенту на промисловий зразок

Підтримання чинності патенту на промисловий зразок

Умови чинності патенту України на промисловий зразок
Виданий патентним відомством патент на промисловий зразок діє протягом 10 років (з можливістю продовження його чинності до 15-ти років) за умови щорічної сплати патентного мита (збору) за підтримання його чинності. У випадку, якщо щорічний збір у встановленому розмірі та у встановлений законодавством термін або у передбачений додатковий термін не буде сплачений, то чинність патенту припиняється.

Як ми можемо вам допомогти:
Наші фахівці можуть взяти на себе усі клопоти, пов’язані зі сплатою щорічних зборів та продовжити чинність патенту, а саме:
• контролювати встановлені законодавством строки підтримання чинності;
• завчасно інформувати та виставляти рахунок власнику патенту;
• своєчасно сплатити суму збору (з наданих власником коштів) та направити до патентного відомства документ, що підтверджує його сплату;
• надати власнику патенту звіт про виконане доручення та відповідне повідомлення патентного відомства про успішне зарахування збору та підтримання чинності патенту.

У випадку, якщо встановлений для сплати збору термін був пропущений, наші фахівці зможуть підготувати клопотання про відновлення пропущеного строку, розрахувати та сплатити збір у збільшеному розмірі, та направити ці документи до патентного відомства, відновити чинність патенту. Однак це потрібно зробити у встановлений додатковий термін — шість місяців з моменту закінчення терміну для сплати щорічного збору.

Вартість наших послуг:
від 350 гривень в рік – за послуги з підтримання чинності патенту на промисловий зразок;
500 гривень (одноразово) – за послуги з відновлення чинності патенту.
Більш детально ознайомитися з вартістю наших послуг Ви можете у розділі Вартість.

Якщо у вас є питання, пов’язані з підтримання чинності промислових зразків, подзвоніть нам або напишіть, використовуючи контактну форму! Ми відповімо вам протягом одного робочого дня.

Зв’язатися з нами