» Послуги » Реєстрація авторських прав » Реєстрація авторських прав на музичний твір

Реєстрація авторських прав на музичний твір

Охорона прав
Законодавством України охороняються музичні твори різноманітних жанрів та напрямків, за умови, що вони зафіксовані в об’єктивній формі, яка дозволяє їх сприймати. Охороні підлягають музичні твори з текстом (пісні, романси, арії та ін.) та без тексту (музичні композиції будь-якої форми), включаючи музичні мелодії. В процесі оформлення прав автор зможе отримати свідоцтво про реєстрацію авторського права на один музичний твір або на збірку творів (музичний альбом).

Що потрібно для реєстрації прав:
Для того, щоб наші спеціалісти оформили заявку нам потрібно надати таку інформацію та матеріали:
• інформацію про ПІБ, місце проживання, дату народження автора (авторів) музичного твору, про дату завершення роботи над твором, про дату його оприлюднення (якщо на дату оформлення заявки твір було оприлюднено);
• запис музики — у вигляді звукозапису, збереженого в електронній формі, або нотного запису, підготовленого на папері або в електронній формі;
• запис тексту — якщо на реєстрацію подається музичний твір з текстом, – на папері або в електронній формі;
• невеличку анотацію на твір (до 300 символів).

Термін та вартість оформлення авторського права:
Законодавством встановлений термін в 1 місяць для реєстрації авторського права. Потім, також протягом 1-го місяця, видається Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір.

Вартість послуг нашої фірми щодо реєстрації авторських прав на музичний твір: від 1200 гривень, державний збір 263,50 гривні (для фізичних осіб). Детальніше з нашими цінами можна ознайомитись в розділі Вартість послуг.

У вас залишились питання? Зв’яжіться з нами!
Якщо у вас залишились питання стосовно реєстрації авторських прав на музику або на пісні — зателефонуйте нам або напишіть, використовуючи контактну форму. Ми відповімо протягом одного робочого дня!