» Послуги » Реєстрація авторських прав » Реєстрація авторських прав на літературний твір

Реєстрація авторських прав на літературний твір

Охорона прав на твори літератури
Закон України про авторське право відносить до літературних творів письмові твори будь-якого виду та характеру — белетристичні, драматичні, публіцистичні, технічні, наукові, науково-популярні, навчальні. Це дозволяє зареєструвати авторське право на книгу, отримати реєстрацію авторського права на вірші/на пісню (текст пісні), зареєструвати авторське право на сценарій або статтю, та на будь-які інші види літературних творів, за умови, що вони викладені письмово та подані на реєстрацію згідно встановлених вимог.

Що потрібно для реєстрації авторських прав:
Для оформлення заявки на реєстрацію авторського права на твори літератури, необхідно щоб ви надали спеціалістам нашої фірми такі матеріали та інформацію:
• відомості про ПІБ, місце проживання, дату народження автора (авторів) літературного твору, відомості про дати завершення роботи над твором та про його оприлюднення (якщо на дату звернення до нас твір вже було оприлюднено);
• примірник літературного твору — роздрукований на папері або збережений на компакт-диску у вигляді електронної копії, або у вигляді опублікованого видавництвом примірника твору;
• невеличку анотацію на твір (до 300 символів).

Термін та вартість реєстрації авторського права:
Встановлений законодавством термін реєстрації авторського права на літературний твір — 1 місяць. Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір та рішення про реєстрацію авторського права видається протягом 1-го місяця після реєстрації.

Вартість послуг нашої фірми щодо реєстрації авторських прав на твір літератури: від 1200 гривень, державний збір 263,50 гривні (для фізичних осіб). Детальніше з цінами на наші основні послуги Ви можете ознайомитись в розділі Вартість послуг.

У вас є питання — зв’яжіться з нами!
Якщо у вас виникли питання стосовно порядку оформлення авторських прав на книги, сценарії, статті, вірші та інші літературні твори — телефонуйте нам або напишіть нам, використовуючи контактну форму. Ми відповімо Вам протягом одного робочого дня!