» Корисна інформація » Новини » Визнана недійсною реєстрація європейської торговельної марки adidas

Визнана недійсною реєстрація європейської торговельної марки adidas

Європейський суд загальної юрисдикції підтвердив рішення EUIPO про анулювання реєстрації торговельної марки adidas на території Європейського Союзу. Суд відмітив, що марка не є шаблонним зображувальним знаком (pattern mark), який складається із повторюваних елементів, а є простим зображувальним знаком.

 

Раніше, у 2014 році EUIPO зареєструвало торговельну марку, яку adidas в своїй заявці описав наступним чином: “три паралельні рівновіддалені лінії однакової ширини, які наносяться на продукт у будь-якому напрямку”. Однак, після заяви про визнання реєстрації недійсною, яке було подане бельгійською компанією Branding Europe BVBA, EUIPO анулювало цю реєстрацію. Своє рішення EUIPO обґрунтувало тим, що знак позбавлений відрізняльної здатності, як такої що притаманна від самого початку, так і такої, що була отримана внаслідок використання.

 

Також, в прес-релізі повідомляється,що Суд відмітив відсутність помилки з боку EUIPO щодо оцінки дослідження матеріалів adidas. EUIPO вважав, що adidas не довів використання марки на всій території Європейського Союзу та отримання відрізняльної здатності в результаті використання торговельної марки.

 

EUIPO (Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу) — відомство, яке здійснює реєстрацію торговельних марок Європейського Союзу, яким за результатами реєстрації надається правова охорона на території всіх держав-членів ЄС.

 

 

Джерело: www.curia.europa.eu