» Корисна інформація » Новини » СІЗАК запускає масштабний проект щодо оновлення міжнародного ідентифікатора музичних робіт

СІЗАК запускає масштабний проект щодо оновлення міжнародного ідентифікатора музичних робіт

Міжнародна конфедерація товариств авторів та композиторів (СІЗАК) заручилася допомогою компанії Spanish Point Technologies щодо оновлення глобальної інформаційної системи ISWC (Міжнародний стандартний код музичних творів).

 

Система ISWC є ключовим інструментом успішного функціонування ринку цифрової музики. Вона дозволяє ефективно забезпечувати мільйони авторів справедливою оплатою за свої роботи. Джерело відмічає зріст збору роялті цифрових сервісів на 164% за останні п’ять років, та досяг 1 мільярду Євро в 2017 році. Сьогодні платформи Spotify та Apple Music представляють більше 40 мільйонів музичних композицій, та основою ефективної ідентифікації, збору та розподілу цифрових роялті є саме ISWC коди.

 

За час свого існування система ISWC оновлювалася декілька разів. Останні оновлення були проведені у 2018 році спільно з давнім партнером СІЗАК — FastTrack. Нове співробітництво зі Spanish Point Technologies є унікальним у своєму роді. Як пояснює СІЗАК, удосконалення системи дозволять прискорити процес привласнення ISWC кодів товариствами авторів для використання постачальниками цифрових послуг та видавцями.

 

Міжнародна конфедерація товариств авторів та композиторів (СІЗАК) є некомерційною організацією, яка встановила платформу для комунікації та співробітництва товариств захисту авторських прав.

 

 

Джерело: www.sisac.org