» Послуги » Захист прав інтелектуальної власності » Звернення до Антимонопольного комітету

Звернення до Антимонопольного комітету

В Україні багато фірм стикаються з такими порушеннями їх прав, як неправомірне використання фірмового найменування, торговельної марки, копіювання зовнішнього вигляду продукту або оформлення упаковки продукту та іншими подібними порушеннями.
Антимонопольне законодавство відносить подібні дії до різновидів недобросовісної конкуренції та прямо забороняє їх. А для порушників передбачена відповідальність у вигляді штрафів, вилучення товару та відшкодування нанесених збитків.
Органом, в який необхідно звертатись за захистом своїх прав, є Антимонопольний комітет України.

Що ми зробимо для вас в аспекті боротьби з недобросовісною конкуренцією:
• всебічно вивчимо вашу справу, зберемо необхідні додаткові матеріали про порушення Ваших прав, проконсультуємо про реальні перспективи вашої справи;
• підготуємо і подамо заяву про захист ваших прав в Антимонопольний комітет України;
• представимо ваші інтереси в Антимонопольному комітеті України на всіх етапах захисту;
• у випадку винесення Антимонопольним комітетом України необґрунтованого рішення за результатами розгляду справи, підготуємо позовну заяву до суду для оскарження винесеного ним рішення;
• представимо ваші інтереси в судах всіх інстанцій при розгляді спорів про захист ваших прав, порушених внаслідок недобросовісної конкуренції.

Прийміть до уваги!
Оскільки ряд об’єктів інтелектуальної власності, такі як торговельні марки та промислові зразки, потребують обов’язкової державної реєстрації, ми наполегливо рекомендуємо Вам перед введенням їх до цивільного обігу провести відповідну реєстрацію або, як мінімум, подати відповідні заявки на реєстрацію.
Така реєстрація значно полегшить захист ваших прав від незаконних посягань третіх осіб.

Якщо у Вас є запитання, будь-ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом — за телефоном, електронною поштою або використовуючи форму зворотнього зв’язку.

Зв’язатися з нами