» Послуги » Реєстрація торговельних марок » Прискорена реєстрація торговельної марки в Україні

Прискорена реєстрація торговельної марки в Україні

Термін реєстрації торговельних марок в Україні діючим законодавством не встановлений. На практиці, процедура реєстрації, з моменту подачі заявки на торговельну марку до моменту видачі свідоцтва, складає від 20-ти до 24-х місяців. Вказаний термін, як правило, не є проблемою для заявників, оскільки використання своєї торговельної марки вони можуть почати одночасно з подачею заявки або навіть до подачі заявки на неї; головна умова — торговельна марка, що заявляється, не повинна бути тотожною або схожою з торговельними марками або з фірмовими найменуваннями третіх осіб, що мають пріоритет у реєстрації та/або у використанні своїх позначень.

 

Однак, у деяких випадках заявники зацікавлені у більш швидкій реєстрації своєї торговельної марки, наприклад, у разі, якщо є необхідність реєстрації доменного імені в зоні .UA, надання ліцензії на використання торговельної марки, міжнародної реєстрації торговельної марки.

Для цього в Україні існує офіційний механізм прискореної реєстрації, що дозволяє, за умови доплати встановлених платежів, пройти експертизу торговельної марки всього за 6 місяців та отримати свідоцтво на знак для товарів і послуг за 7,5 — 8 місяців, тобто втричі швидше, ніж за стандартною процедурою. При цьому сама процедура реєстрації торговельної марки не змінюється, торговельна марка проходить всі обов’язкові юридичні стадії реєстрації, змінюються тільки строки.

 

Розрахувати вартість реєстрації торговельної марки за стандартною та за прискореною процедурою можна скориставшись нашим калькулятором.