» Послуги » Патентування винаходів/корисних моделей » Прискорене патентування винаходів/корисних моделей в Україні

Прискорене патентування винаходів/корисних моделей в Україні

Процедура отримання патенту на винахід в Україні може тривати від півтора до двох з половиною років, а патенту на корисну модель – до одного року. Порядок та процедуру патентування можна подивитись тут.

Але існують випадки, коли необхідно отримати охоронний документ якомога скоріше, наприклад, для налагодження виробництва з використанням запатентованої технології. В цьому разі заявник може скористатися офіційно передбаченою процедурою прискореного проведення експертизи. При цьому процес патентування триватиме приблизно два місяці для корисної моделі та від півтора до одного року для винаходу.

В чому особливість процедури?

Прискорена процедура означає, що розгляд конкретної заявки в Укрпатенті відбувається у позачерговому порядку, але ніяк не впливає на результати експертизи.

Вартість

 Вартість офіційного збору за проведення прискореної процедури залежить від виду заявленого об’єкту:

  • ● для корисної моделі – 864 грн.;
  • ● для винаходу – від 4464 грн.

Якщо у Вас виникла нагальна потреба прискорити проведення процедури отримання охоронного документу, наші спеціалісти допоможуть Вам з даним питанням: 

  • ● надішлють відповідне клопотання до Укрпатента;
  • ● сплатять (із Ваших коштів) збір за прискорену експертизу;
  • ● забезпечать супровід заявки в процесі експертизи;
  • ● в разі позитивного рішення патентного відомства – сплатять державне мито та інші офіційні збори, отримають патент та передадуть його вам.

Звертайтеся, будемо раді працювати для Вас!

Зв’язатися з нами