» Корисна інформація » Новини » EUIPO та EURid об’єднуються для захисту доменних імен

EUIPO та EURid об’єднуються для захисту доменних імен

18 травня EUIPO та EURid запустили новий сервіс, який робить значний вклад у боротьбу заявників торговельних марок Європейського Союзу з недобросовісною реєстрацією доменних імен.

 

З моменту публікації заявки, торговельна марка стає вразливою для реєстрації доменних імен третіми особами, що в свою чергу, може створити проблеми для заявників. Нова послуга дозволяє правовласникам та заявникам отримувати повідомлення у разі, коли було зареєстроване доменне ім’я в зоні .eu або .ею, що є ідентичним їх заявці на торговельну марку Європейського Союзу.

 

Головною перевагою таких повідомлень є економія часу. Перш за все, у разі такої реєстрації стане можливим відразу вжити необхідних заходів для захисту своєї торговельної марки. Крім того, це значно швидше, ніж проводити пошук самостійно. Ця послуга, безперечно, послугує превентивним інструментом у боротьбі з практикою недобросовісної реєстрації доменних імен та дозволить побудувати більш надійний та прозорий інтернет простір.

 

EUIPO (Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу) — відомство, яке здійснює реєстрацію торговельних марок Європейського Союзу, яким за результатами реєстрації надається правова охорона на території всіх держав-членів ЄС.
EURid — менеджер реєстру доменних імен в зоні .eu або .ею, призначений Європейською комісією в 2003 році.

 

Джерело: www.euipo.europa.eu